INTERNATIONAL AUTHENTIC LEADERSHIP ADVANCED PROGRAM – V ANGLIČTINE

CROSS – COMPANY AUTENTICKÝ LEADERSHIP PROGRAM PRE MUŽOV (AAL)
CROSS – COMPANY AUTENTICKÝ LEADERSHIP PROGRAM PRE MUŽOV (AL)
21. januára 2019
CESTA K SEBE – ROZVOJOVÝ PROGRAM PRE ŽENY
4. marca 2020

Program otvárame na jeseň 2024 - registrácia je už možná.


10-mesačný pokračovací program pre absolventov Authentic Leadership programu so zámerom akcelerovať a prehĺbiť jeho efekt prostredníctvom fókusu na praktickú aplikáciu a aktuálne výzvy účastníkov z rôznych firiem a krajín. Jednotlivé interakcie sa konajú v anglickom jazyku, raz mesačne formou interaktívnych workshopov, individuálnych konzultácií a práce v triádach. Počas programu na docielenie efektu aplikujeme rôzne techniky a pozývame aj externých spíkrov.

Príklady tém sú nasledovné: Práca s osobnou identitou, s vlastným egom, prehĺbenie sebapoznania, rozvoj svojho potenciálu, leadership a emócie, vnútorná rovnováha lídra, mindfulness.

Čo Vás počas 10 mesiacov v programe čaká?

  • Objavenie svojej osobnej vízie – so zameraním na vlastnú identitu, ašpirácie a ciele.
  • Líderstvo & emócie – naučíte sa akceptovať a prijať celú škálu svojich emócií, zároveň aj to, ako s nimi pracovať.
  • Lídrovo ego – lepšie spoznáte svoje ego a dôležitosť jeho integrácie pre rozvoj vlastnej autentickosti a spolupráce s ostatnými.
  • Mindfulness – spoznáte vedecky overené postupy Mindfulness, ktoré prispievajú k osobnej efektivite a úspechu. V programe si odskúšate praktické techniky na denno-denné využitie, ktoré zvyšujú celkovú mentálnu odolnosť a pôsobia preventívne proti vyhoreniu.
  • Manažment energie – práca s vlastnou fyzickou a mentálnou energiou je centrálnou témou v kontexte udržateľného úspechu. V rámci tohto workshopu sa naučíte o svojom vlastnom biorytme, identifikujete pasce, kde strácate najviac energie, ako aj jej zdroje a ako ich najlepšie využívať.
  • Schopnosť autentickej komunikácie – vám bude slúžiť k nadväzovaniu plnohodnotnejších a prospešnejších vzťahov, či už v internom alebo externom networku.

Viac detailov o programe AUTHENTIC LEADERSHIP LEVEL II. V pripade záujmu nás kontaktujte na: coordination@leadincenter.com