VIANOČNÁ PONUKAV prípade záujmu nás kontaktujte na: coordination@leadincenter.com.
TALENT DYNAMICS

TALENT DYNAMICS TEST A KONZULTÁCIA

(v rozsahu 1,5 hod)

Je to praktická a veľmi prínosná metóda na odhalenie prirodzeného talentu a silných stránok, na ktorých môžete budovať udržateľný úspech. Vhodná aj pre mládež od 13 rokov.


Vianočná ponuka: 200 Eur (hodnota 250 Eur)TALENT DYNAMICS

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA

(možnosť výberu počtu hodín a kouča z LeadIN tímu)

Individuálna konzultácia Vám pomôže hlbšie pochopiť a spoznať seba, ako odstrániť možné obavy a limitujúce vzorce, ktoré Vám bránia v tom, aby ste svoj život žili v úspechu a naplnení. Zároveň Vám pomôže zlepšiť Vaše fungovanie vo vzťahoch a v spolupráci s druhými.


Vianočná ponuka: 80 Eur/ hodCESTA K SEBE

CESTA K SEBE

5-mesačný program pre dámy – zamestnankyne, ktoré nemajú korporátnu manažérsku skúsenosť, podnikateľky, ženy na kariérnej križovatke alebo aj materskej dovolenke. Tento úspešný formát je vhodný pre všetky dámy, ktoré majú záujem o osobnostný rozvoj, skvalitnenie svojho života a vzťahov.


Vianočná ponuka: 650 Eur (od 2024 je cena 750 Eur) – 5 intenzívnych workshopov v malej skupine, Talent Dynamics test a report.

Viac detailov o programe ROZVOJOVÉ PROGRAMYFASHION THERAPY

PATHFINDER LEVEL 2

Intenzívny 5 – mesačný program pre mládež – absolventov prvého levelu programu. V tomto programe nadviažeme na získané vedomosti z prvého levelu programu a rozšírime záber o nové témy, ktoré prehĺbia sebapoznanie a seba-akceptáciu, prispejú tak k väčšej vnútornej odolnosti a stabilite, ako aj ku skvalitneniu vzťahov s druhými.


Vianočná ponuka: 650 Eur (štandardne 750 Eur)FASHION THERAPY

FASHION THERAPY

Celodenný zážitkový workshop, ktorý Vám ukáže nové spôsoby autentického sebavyjadrenia cez vedomú voľbu štýlu oblečenia a vhodných farieb.


Vianočná ponuka: 150 Eur s DPH


PATHFINDER

PATHFINDER

Intenzívny 5 – mesačný program pre mládež vo veku 13 – 19 rokov, ktorý Ti umožní:

  • objaviť svoj prirodzený talent a silné stránky, poznať svoju hodnotu a spôsoby, ako zlepšiť svoju schopnosť komunikovať s druhými,
  • odhaliť a naučiť sa pracovať so svojimi pochybnosťami a strachmi, ako aj,
  • porozumieť postojom obete v nás a vedieť ich vedome preklápať na líderské a nájsť tak svoju vnútornú silu a rovnováhu.

Vianočná ponuka:620 Eur (štandardne 690 Eur) – 5 interakcií vo forme workshopov v malej skupine, Talent Dynamics test a report

Viac detailov o programe ROZVOJOVÉ PROGRAMY