NAŠE PROGRAMY


LEADERSHIP PROGRAMY


Autentický leadership nie je o hierarchickej pozícii, je to prístup k životu. Autentický líder jedná v súlade so sebou samým. Pozná a vedome využíva svoj potenciál, talent, naplňuje svoje vášne a poslanie, zároveň v tom pomáha i druhým. Vo svojich tímoch maximalizuje spoluprácu, pričom jednotliví členovia sú vo flow – sú výkonnejší a spokojnejší zároveň.


PROGRAMY NA PREVENCIU STRESU A ZVLÁDANIE ZÁŤAŽOVÝCH SITUÁCIÍ


Súčasné prostredie života je veľmi rýchle a orientované na výkon. Dnešná intenzívna doba prináša so sebou zvýšenú chorobnosť a riziko syndrómu vyhorenia, tým pádom aj zníženú motiváciu a výkonnosť na pracoviskách. Toto si vyžaduje nový typ investície – do psychickej pohody a odolnosti zamestnancov. Medzi takéto jednoznačne patrí Mindfulness (všímavosť) a Inner Balance (vnútorná rovnováha).

leadincenter_pictogram_g

AUTHENTIC LEADERSHIP PROGRAMY PRE SKUPINY

Autentický leadership nie je o hierarchickej pozícii. Je to postoj k životu, založený na poznaní...
leadincenter_pictogram_g

INDIVIDUÁLNY TRANSFORMAČNÝ PROGRAM

K tomu, aby sme boli skutočnými lídrami pre druhých, je nevyhnutné, aby sme sa najprv ..
leadincenter_pictogram_b

MINDFULNESS

Mindfulness (všímavosť) je vedecky overená metóda, ktorá pomáha zvýšiť celkovú psychickú pohodu, tým …
leadincenter_pictogram_b

INNER BALANCE

Inner Balance (vnútorná rovnováha) je vlastný koncept zameraný na zvýšenie celkovej psychickej …

Recenzie zákazníkov


  • Vaska Zaykova, GO IT! Academy - Lead, Raiffeisen Bank International
    Spoločnosť LeadIN je našim dôverným partnerom od roku 2018. Ich program Authentic Leadership bol súčasťou 3 interných rozvojových programov (pre Agile koučov, Business Analytikov and Data Scientist-ov). Už viac ako 120 zamestnancov skupiny Raiffeisen (Rakúska, Strednej a Východnej Európy) absolvovalo LeadIN - workshopy so zameraním ako byť úspešným lídrom sebe samému a ako viesť iných k dosahovaniu lepšieho výkonu a lepších výsledkov. Workshopy boli pripravované na mieru a prispôsobené špecifickým potrebám našich účastníkov, a čo je najdôležitejšie, preukázali viditeľný vplyv na rozvoj líderských schopností našich kľúčových zamestnancov v celej skupine Raiffeisen Group. Spätná väzba našich účastníkov ukázala, že si cenia nielen kvalitu a relevantnosť obsahu, ale aj pozornosť a starostlivosť, ktorú počas workshopov dostávali. Moja spätná väzba, ako organizátora zodpovedného za programy, je veľmi pozitívna: plynulá a veľmi prospešná spolupráca pred, počas a po každom workshope, spĺňajúca všetky naše požiadavky. LeadIN prispieva k transformácií našich lídrov a teším sa na ďalšie spoločné projekty!
  • Monika Bugarova, Sr. EMEA CX and Customer Care Manager, Lenovo
    Počas môjho profesionálneho života som čelila pomerne často situáciám, kedy ma žiadali, aby som zmenila svoj prístup; v mojom prípade to znamenalo nevidieť nejaké nápady v negatívnom svetle a namiesto poukazovania na to, čo sa pokazí, som mala poskytnúť lepší nápad alebo riešenie. Slovo "negatívna" bolo prilepené k môjmu menu. Úprimne povedané, snažila som sa zmeniť svoje správanie a poskytnúť hviezdne nápady, ale stálo ma to veľa energie a nebola som veľmi úspešná. Považovala som sa za niekoho, kto nie je dosť dobrý. Hneď na začiatku tohto programu som sa dozvedela, že mojím talentom je vidieť, čo sa môže pokaziť a aké sú možné dôsledky. Konečne som pochopila, že na mne nie je nič zlé, som len odlišná. Tento program ma naučil, aby som bola viac sebaistá, sebavedomá v tom, čo robím a bola viac v rovnováhe. Naučila som sa ľahšie čeliť náročným alebo stresujúcim situáciám. Všetko, čo som sa dozvedela, som aplikovala aj do svojho osobného života a urobila ho tak kvalitnejším.


Pomohli sme tisícom lídrov vo viac ako 100 spoločnostiach v Európe, na Blízkom Východe a v Ázií.