VIANOČNÁ PONUKAV prípade záujmu nás kontaktujte na: nikola.radvanyiova@leadincenter.com.
TALENT DYNAMICS

TALENT DYNAMICS TEST A KONZULTÁCIA

Praktická metóda na odhalenie prirodzeného talentu a svojich silných stránok, na ktorých môžete budovať udržateľný úspech. Individuálna konzultácia slúži na hlbšie pochopenie svojho talent profilu, spoznať ostatné profily, ako aj objaviť spôsoby, ako môžete prinášať najväčšiu hodnotu bez zbytočnej námahy a vyhnúť sa tak riziku vyhorenia.


Potrebná investícia za test a 1,5 hod. konzultáciu: 170 Eur/hod. s DPH (pôvodne 250 Eur) zakúpenej v rámci vianočnej ponuky do 18.12.2020 pre prvých 10 záujemcov. Poukaz platí do 30.6.2021.


INDIVIDUÁLNE PSYCHOLOGICKÉ KONZULTÁCIE

INDIVIDUÁLNE PSYCHOLOGICKÉ KONZULTÁCIE

Dnešná doba prináša množstvo stresových situácií, ktoré na nás vyvíjajú mimoriadne veľký tlak. Konzultácie s psychológom Vám pomôžu odstrániť možné obavy, traumy, riešiť aj závažné problémy a prispejú tak k dosiahnutiu väčšej osobnej rovnováhy a skvalitneniu Vašich vzťahov. Jednotlivé sedenia sú vedené individuálne, v súlade v Vašimi aktuálnymi potrebami.


Potrebná investícia za balík 3 – 6 sedení: 40 Eur/hod. s DPH (pôvodne 50 Eur) zakúpenej v rámci vianočnej ponuky do 18.12.2020 pre prvých 30 hodín. Poukaz platí do 30.6.2021.


INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE

INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE

Individuálne konzultácie sa zameriavajú na aktuálne potreby na aktuálne potreby klienta (dospelí i mládež) so zámerom podporiť ho v jeho životných výzvach, v dosiahnutí väčšej celkovej spokojnosti a rovnováhy. V našom prístupe používame vlastný koncept, reálne skúsenosti z psychológie a neurovedy. Aplikujeme techniky z oblasti koučingu, transformačného poradenstva s fókusom na hĺbkovú prácu s človekom.


Potrebná investícia za konzultácie: 60 Eur/hod. s DPH zakúpenej v rámci vianočnej ponuky do 18.12.2020 pre prvých 30 hodín. Poukaz platí do 30.6.2021.


KURZ AUTOHYPNÓZY

KURZ AUTOHYPNÓZY

Autohypnóza je nástroj, ktorý pracuje na podvedomej úrovni a môže vytvárať hlboké a trvalé zmeny v potrebných oblastiach Vášho života, ako napríklad:

  • Odstránenie starých návykov a zlozvykov (fajčenie, hryzenie nechtov,...)
  • Posilnenie svojho imunitného systému
  • Rozvoj kreativity a vlastného potenciálu
  • Nabíjanie sa energiou a relaxovanie

Potrebná investícia za kurz –3 intenzívne skupinové interakcie v malej skupine do 5 osôb (namiesto štandardných 12 účastníkov) + 1 individuálne sedenie autohypnózy: 160 Eur s DPH zakúpenej v rámci vianočnej ponuky do 18.12.2020 pre prvých 10 záujemcov. Poukaz platí v rámci roku 2021.


CESTA K SEBE

CESTA K SEBE

4 - mesačný program odporúčame pre súkromné osoby: dámy na kariérnej križovatke alebo prestávke, začínajúce podnikateľky, ženy na materskej - pre dámy, ktoré prehodnocujú svoje možnosti a aj smerovanie svojho života. Pomôže Vám získať:

  • Poznanie svojich silných stránok a spôsobov, ako byť úspešná s ľahkosťou,
  • sebavedomie a vnútornú silu cez porozumenie vlastným blokujúcim postojom
  • schopnosť lepšie komunikovať a budovať kvalitnejšie vzťahy s druhými.

Potrebná investícia za program - 4 intenzívne workshopy v malej skupine, Talent dynamics test a report a individuálne konzultácie: 590 Eur s DPH(pôvodne 690 Eur) zakúpenej v rámci vianočnej ponuky do 18.12.2020 pre prvých 10 záujemcov. Poukaz platný v roku 2021.

Viac detailov o programe ROZVOJOVÉ PROGRAMY


PATHFINDER

PATHFINDER

Intenzívny 4 – mesačný program pre mládež vo veku 15 – 19 rokov v malej skupine, čím vytvárame prostredie dôvery a otvorenosti. Program pomôže:

  • Objaviť, ako rôzne môže byť poprepájaný mozog každého z nás a prečo môžeš mať občas pocit, že sú okolo Teba niektorí "divní".
  • Porozumieť svojim vlastným strachom a blokom, ktoré máme od detstva v našej hlave, a cez toto porozumenie nájsť svoju vnútornú silu a rovnováhu.
  • Objaviť svoj prirodzený talent a silné stránky, poznať svoju hodnotu a spôsoby, ako zlepšiť svoju schopnosť komunikovať s druhými.

Potrebná investícia za program – 4 intenzívne workshopy v malej skupine, Talent dynamics test a report a individuálne konzultácie: 590 Eur s DPH (pôvodne 690 Eur) zakúpenej v rámci vianočnej ponuky do 18.12.2020 pre prvých 10 záujemcov. Poukaz platí v rámci roku 2021.

Viac detailov o programe ROZVOJOVÉ PROGRAMY